Дощовик Теремок S40 для собак, синій
Код Товару:
124778
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
649.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-181912 |
| Штрихкод | 2018191200008 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | S40 |
| Довжина | 38-40 см |
| Колір | Синій |
| Обхват грудей | 56-59 см |
| Обхват шиї | 37-40 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Колар Д 458 №6, синій, S40
Комбінезон-дощовик Д 458 №6 Collar Коллар Теремок- це функціональний одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного матеріалу, що відштовхує воду. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений з матеріалу, що відштовхує воду
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: обхват шиї 37-40 см, обхват грудей 56-59 см
Для порід: кокер-спанієль, фокстер'єр, гриффон, пудель
Розмір: S40
Колір: синій