Дощовик Теремок L45 для собак, синій
Код Товару:
124766
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
795.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-182312 |
| Штрихкод | 2018231200005 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | L45 |
| Довжина | 41-44 см |
| Колір | Синій |
| Обхват грудей | 73-77 см |
| Обхват шиї | 60-64 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Теремок L45 для собак, синій
Комбінезон-дощовик Д 462 №17 Collar Коллар Теремок- це функціональна одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного водотталківающего матеріалу. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений з водооталкивающая матеріалу
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: L50, 47-50х70-74х47-50 см
Для порід: коллі, шарпей, амстафф, пітбультер'єр
Розмір: L
Колір: синій