Дощовик Теремок S35 для собак, синій
Код Товару:
124785
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
624.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-181612 |
| Штрихкод | 2018161200007 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | S35 |
| Довжина | 32-35 см |
| Колір | Синій |
| Обхват грудей | 47-51 см |
| Обхват шиї | 35-39 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Collar Д 454 №4, синій, S35, 32-35х47-51х35-39 см
Дощовик Д 455 №9 з нейлону Collar Коллар Теремок- легка і зручна одяг для Вашої собачки, спеціально призначена для прогулянок в погану погоду. Він прекрасно захищає шерсть собаки від бруду і води. Виготовлений комбінезон-дощовик з водовідштовхувальним тканини. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині. Він не сковує рухів і сприяє комфортній прогулянці під дощем. Легко стирається і довго зберігає свій первісний стильний зовнішній вигляд.
Переваги:
- зручний і практичний
- легко одягається і знімається
- тривалий термін служби
- вигідна ціна
Габарити: S35, 32-35х47-51х35-39 см
Для порід: кокер-спаніель, фокстер'єр, гриффон, пудель
Розмір: S
Колір: синій