Дощовик Теремок M48 для собак, синій
Код Товару:
123840
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
784.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-399012 |
| Штрихкод | 2039901200002 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | M48 |
| Довжина | 42-45 см |
| Колір | Синій |
| Обхват грудей | 55-60 см |
| Обхват шиї | 50-54 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Колар Д 474 №15, синій, M48, 45-48х73-77х50-54 см
Комбінезон-дощовик Д 474 №15 Collar Коллар Теремок- це функціональна одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного водотталківающего матеріалу. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений водооталкивающая матеріалу
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: 45-48х73-77х50-54 см
Для порід: бультер'єр, шарпей, амстафф
Розмір: M
Колір: синій