Дощовик Теремок S40 для собак, рожевий
Код Товару:
124776
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
649.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-18197 |
| Штрихкод | 2018197000008 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | S40 |
| Довжина | 38-40 см |
| Колір | Рожевий |
| Обхват грудей | 56-59 см |
| Обхват шиї | 37-40 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Теремок S40 для собак, рожевий
Комбінезон-дощовик Д 458 №6 Collar Коллар Теремок- це функціональна одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного водотталківающего матеріалу. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений з водооталкивающая матеріалу
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: S32, 29-32х47-50х35-38 см
Для порід: басенджи, цвергпінчер, шипперке
Розмір: S
Колір: рожевий