Дощовик Теремок M34 для собак, синій
Код Товару:
124769
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
677.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-182212 |
| Штрихкод | 2018221200008 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | M34 |
| Довжина | 33-35 см |
| Колір | Синій |
| Обхват грудей | 64-67 см |
| Обхват шиї | 45-49 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Колар Д 461 №11, синій, M34, 33-35х64-67х45-49 см
Комбінезон-дощовик Д 461 №11 Collar Коллар Теремок- це функціональна одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного водотталківающего матеріалу. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений з водооталкивающая матеріалу
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: M34, 33-35х64-67х45-49 см
Для порід: французький бульдог, англійський бульдог (міні)
Розмір: M
Колір: синій