Дощовик Теремок L58 для собак, синій
Код Товару:
115334
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
867.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-182412 |
| Штрихкод | 2018241200002 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | L58 |
| Довжина | 55-58 см |
| Колір | Синій |
| Обхват грудей | 75-78 см |
| Обхват шиї | 49-54 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Колар Д 463 №19, синій, L58, 55-58х75-78х49-54 см
Комбінезон-дощовик Д 463 №19 для породи пітбуль, стаффордширський тер'єр Collar Коллар Теремок- це функціональна одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного водотталківающего матеріалу. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений водооталкивающая матеріалу
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: L58, 55-58х75-78х49-54 см
Для порід: бордоський дог, лабрадор, ротвейлер, доберман, вівчарка
Розмір: L
колір: синій