Дощовик Теремок M45 для собак, м'ятний
Код Товару:
124743
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
721.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-183413 |
| Штрихкод | 2018341300008 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | M45 |
| Довжина | 44-47 см |
| Колір | М'ятний |
| Обхват грудей | 69-72 см |
| Обхват шиї | 37-40 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Колар Д 473 №13, ментоловий, M45, 42-45х55-60х37-40 см
Комбінезон-дощовик Д 473 №13 Collar Коллар Теремок- це функціональна одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного водотталківающего матеріалу. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений водооталкивающая матеріалу
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: 42-45х55-60х37-40 см
Для порід: спанієль, бігль
Розмір: M
Колір: м'ятний