Дощовик Теремок L62 для собак, м'ятний
Код Товару:
124752
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
969.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-183013 |
| Штрихкод | 2018301300000 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | L62 |
| Довжина | 69-72 см |
| Колір | М'ятний |
| Обхват грудей | 88-91 см |
| Обхват шиї | 54-57 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Колар Д 469 №20, ментоловий, L62, 59-62х87-92х54-57 см
Комбінезон-дощовик Д 469 №20 Collar Коллар Теремок- це функціональна одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного водотталківающего матеріалу. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений водооталкивающая матеріалу
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: L62, 59-62х87-92х54-57 см
Для порід: ротвейлер, бульмастиф, бордаскій дог, кане-корсо
Розмір: L
колір: м'ятний