Дощовик Теремок XS22 для собак, м'ятний
Код Товару:
124796
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
510.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-181113 |
| Штрихкод | 2018111300009 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | XS22 |
| Довжина | 20-22 см |
| Колір | М'ятний |
| Обхват грудей | 30-34 см |
| Обхват шиї | 19-21 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Collar Д 450 №1 для породи - чихуа-хуа, той-тер'єр, йоркширський тер'єр, ментоловий, XS22
Дощовик Д 450 №1 для породи собак чихуа-хуа, той-тер'єр, йоркширський тер'єр з нейлону Collar Коллар Теремок- легка і зручна одяг для Вашої собачки, спеціально призначена для прогулянок в погану погоду. Він прекрасно захищає шерсть собаки від бруду і води. Виготовлений комбінезон-дощовик з водовідштовхувальним тканини. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині. Він не сковує рухів і сприяє комфортній прогулянці під дощем. Легко стирається і довго зберігає свій первісний стильний зовнішній вигляд.
Переваги:
- зручний і практичний
- легко одягається і знімається
- тривалий термін служби
- вигідна ціна
Габарити: 20-22х30-34х19-21 см, XS22
Розмір: XS
Колір: м'ятний