Дощовик Теремок S30 для собак, м'ятний
Код Товару:
124780
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
616.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-181813 |
| Штрихкод | 2018181300008 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | S30 |
| Довжина | 30 см |
| Колір | М'ятний |
| Обхват грудей | 57-59 см |
| Обхват шиї | 44-46 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Колар Д 457 №5, ментоловий, S30, 27-30х57-59х44-46 см
Комбінезон-дощовик Collar Коллар Теремок Д 457 №5 для собак-це функціональна одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного водотталківающего матеріалу. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений з водооталкивающая матеріалу
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: S30, 27-30х57-59х44-46 см
Для порід: мопс, французький бульдог, пекінес
Розмір: S
Колір: м'ятний