Дощовик Теремок L55 для собак, м'ятний
Код Товару:
124749
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
837.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-183213 |
| Штрихкод | 2018321300004 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | L55 |
| Довжина | 59-62 см |
| Колір | М'ятний |
| Обхват грудей | 87-92 см |
| Обхват шиї | 50-55 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Колар Д 471 №18, ментоловий, L55, 52-55х77-79х50-55 см
Комбінезон-дощовик Д 471 №18 Collar Коллар Теремок- це функціональна одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного водотталківающего матеріалу. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений водооталкивающая матеріалу
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: L55, 52-55х77-79х50-55 см
Для порід: боксер, вівчарка, лабрадор, амстафф
Розмір: L
Колір: м'ятний