Дощовик Теремок M35 для собак, м'ятний
Код Товару:
124771
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
673.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-182113 |
| Штрихкод | 2018211300008 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | M35 |
| Довжина | 32-35 см |
| Колір | М'ятний |
| Обхват грудей | 59-62 см |
| Обхват шиї | 37-40 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Колар Д 460 №12, ментоловий, M35, 32-35х59-62х37-40 см
Комбінезон-дощовик Д 460 №12 Collar Коллар Теремок- це функціональна одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного водотталківающего матеріалу. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений з водооталкивающая матеріалу
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: M35, 32-35х59-62х37-40 см
Для порід: миттельшнауцер, французький бульдог
Розмір: M
Колір: м'ятний