Дощовик Теремок L72 для собак, рожевий
Код Товару:
124756
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
1020.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-18277 |
| Штрихкод | 2018277000003 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | L72 |
| Довжина | 45-48 см |
| Колір | Рожевий |
| Обхват грудей | 73-77 см |
| Обхват шиї | 54-57 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Колар Д 466 №21, рожевий, L72, 69-72х88-91х54-57 см
Комбінезон-дощовик Д 464 №16 Collar Коллар Теремок- це функціональна одяг в гардеробі Вашої собаки. Призначений для прогулянок в сиру погоду і забезпечує захист вовни собаки від бруду і води, що значно полегшує щоденний догляд за вихованцем. Виготовлений дощовик з якісного водотталківающего матеріалу. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині.
Переваги:
- виготовлений водооталкивающая матеріалу
- стильний зовнішній вигляд
- легко піддається пранню
Габарити: L72, 69-72х88-91х54-57 см
Для порід: доберман, бульмастиф, кане-корсо
Розмір: L
Колір: рожевий