Дощовик Теремок S28 для собак, рожевий
Код Товару:
112343
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
607.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-18157 |
| Штрихкод | 2018157000000 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | S28 |
| Довжина | 29-32 см |
| Колір | Рожевий |
| Обхват грудей | 47-50 см |
| Обхват шиї | 38-42 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Collar Д 454 №4, рожевий, S28, 27-30х46-49х38-42 см
Дощовик Д 454 №4 з нейлону Collar Коллар Теремок- легка і зручна одяг для Вашої собачки, спеціально призначена для прогулянок в погану погоду. Він прекрасно захищає шерсть собаки від бруду і води. Виготовлений комбінезон-дощовик з водовідштовхувальним тканини. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині. Він не сковує рухів і сприяє комфортній прогулянці під дощем. Легко стирається і довго зберігає свій первісний стильний зовнішній вигляд.
Переваги:
- зручний і практичний
- легко одягається і знімається
- тривалий термін служби
- вигідна ціна
Габарити: 51 * 30 см
Розмір: S
Колір: рожевий