Дощовик Теремок S42 для собак, рожевий
Код Товару:
128310
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
654.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-18177 |
| Штрихкод | 2018177000004 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | S42 |
| Довжина | 39-42 см |
| Колір | Рожевий |
| Обхват грудей | 50-55 см |
| Обхват шиї | 35-38 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Collar Д 456 №10 для породи - такса, рожевий, S42, 39-42х50-55х35-38 см
Дощовик Д 456 №10 для породи собак такса з нейлону Collar Коллар Теремок - легка і зручна одяг для Вашої собачки, спеціально призначена для прогулянок в погану погоду. Він прекрасно захищає шерсть собаки від бруду і води. Виготовлений комбінезон-дощовик з водовідштовхувальним тканини. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині. Він не сковує рухів і сприяє комфортній прогулянці під дощем. Легко стирається і довго зберігає свій первісний стильний зовнішній вигляд.
Переваги:
- зручний і практичний
- легко одягається і знімається
- тривалий термін служби
- вигідна ціна
Габарити: S42, 39-42х50-55х35-38 см
Для порід: такса
Розмір: S
Колір: рожевий