Дощовик Теремок XS30 для собак, рожевий
Код Товару:
112878
Виробник:
Теремок
Розмір:
Колір:
Наявність:
Немає в наявності
559.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | cl-18137 |
| Штрихкод | 2018137000006 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | XS30 |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Рожевий |
| Обхват грудей | 43-45 см |
| Обхват шиї | 27-30 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Collar Д 452 №3 для породи - той-тер'єр, рожевий
Дощовик Д 452 №3 з нейлону Collar Коллар Теремок - легка і зручна одяг для Вашої собачки, спеціально призначена для прогулянок в погану погоду. Він прекрасно захищає шерсть собаки від бруду і води. Виготовлений комбінезон-дощовик з водовідштовхувальним тканини. Легко одягається і застібається на замок-блискавку на спині. Він не сковує рухів і сприяє комфортній прогулянці під дощем. Легко стирається і довго зберігає свій первісний стильний зовнішній вигляд.
Переваги:
- зручний і практичний
- легко одягається і знімається
- тривалий термін служби
- вигідна ціна
Габарити: 27-30х43-45х27-30 см, XS30
Для порід: той-пудель, китайська чубата, пекінес, ши-тсу, цвергпінчер
Розмір: XS
Колір: рожевий