Туалет під наповнювач AnimAll для котів, з лопаткою, рожевий, 50×37×13.5 см
Код Товару:
164151
Виробник:
AnimAll
Наявність:
В наявності
383.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | CNR-106_pink |
| Штрихкод | 2000981204815 |
| Тип | Туалет |
| Довжина | 50 см, 50 см |
| Висота | 13.5 см, 13.5 см |
| Ширина | 37 см, 37 см |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
2
відгуки
ІГ
22.01.2025
Чудовий туалет! Рожевий колір виглядає дуже мило, і він ідеально підходить для моєї кішки. Лопатка зручна, легкий у догляді.
22.01.2025
Дякуємо за відгук! Раді, що туалет вам сподобався, і він зручний для вашого улюбленця. Сподіваємося, що він служитиме вам довго!
Л
24.05.2024
За рахунок бортиків наповнювач тепер не розноситися по будинку, кіт швидко звик
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет під наповнювач ЕнімАлл для котів, з лопаткою, рожевий, 50×37×13.5 см
Туалет для дорослих котів та кішок з високими бортами, що перешкоджає розсипанню наповнювача. Виконаний із якісного пластику, не ковзає по поверхні. Легко миється та чиститься. Лопатка у подарунок.