Туалет під наповнювач AnimAll для котів, з лопаткою, сірий, 50×37×13.5 см
Код Товару:
160428
Виробник:
AnimAll
Наявність:
В наявності
383.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | CNR-106_grey |
| Штрихкод | 2000981202514 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 13.5 см, 13.5 см |
| Довжина | 50 см, 50 см |
| Ширина | 37 см, 37 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
1
відгук
ІР
31.05.2024
Туалет для кішок від AnimAll - зручне рішення для нашої оселі. Він має достатньо місця, щоб наша киця комфортно себе почувала. Лопатка в комплекті - зручне доповнення. Сірий колір вписується в інтер'єр і не привертає зайвої уваги. Якісний пластик, легко миється.
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет під наповнювач ЕнімАлл для котів, з лопаткою, сірий, 50×37×13.5 см
Туалет для дорослих котів та кішок з високими бортами, що перешкоджає розсипанню наповнювача. Виконаний із якісного пластику, не ковзає по поверхні. Легко миється та чиститься. Лопатка у подарунок.