Туалет під наповнювач AnimAll для котів, з лопаткою, білий, 50×37×13.5 см
Код Товару:
160435
Виробник:
AnimAll
Наявність:
В наявності
383.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | CNR-106_white |
| Штрихкод | 2000981202491 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 13.5 см, 13.5 см |
| Довжина | 50 см, 50 см |
| Ширина | 37 см, 37 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
2
відгуки
ВС
22.01.2025
Чудовий туалет для кота! Лопатка зручна, все легко чиститься. Колір виглядає стильно і не вигоряє з часом.
22.01.2025
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що туалет вам підходить і радує своєю зручністю та зовнішнім виглядом.
АК
05.06.2024
Зручний туалет для кота, дуже легко чистити завдяки лопатці. Розмір ідеальний для нашого пухнастика. Виглядає акуратно і стильно.
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет під наповнювач ЕнімАлл для котів, з лопаткою, білий, 50×37×13.5 см
Туалет для дорослих котів та кішок з високими бортами, що перешкоджає розсипанню наповнювача. Виконаний із якісного пластику, не ковзає по поверхні. Легко миється та чиститься. Лопатка у подарунок.