Туалет під наповнювач AnimAll для котів, з лопаткою, блакитний, 50×37×13.5 см
Код Товару:
160434
Виробник:
AnimAll
Наявність:
В наявності
383.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | CNR-106_blue |
| Штрихкод | 2000981202507 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 13.5 см, 13.5 см |
| Довжина | 50 см, 50 см |
| Ширина | 37 см, 37 см |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
1
відгук
ІП
12.08.2024
Туалет від AnimAll під наповнювач дуже зручний у використанні. В комплекті є лопатка, що значно спрощує прибирання. Завдяки оптимальним розмірам і невеликій глибині, мій котик із задоволенням його використовує
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет під наповнювач ЕнімАлл для котів, з лопаткою, блакитний, 50×37×13.5 см
Туалет для дорослих котів та кішок з високими бортами, що перешкоджає розсипанню наповнювача. Виконаний із якісного пластику, не ковзає по поверхні. Легко миється та чиститься. Лопатка у подарунок.