Туалет під наповнювач AnimAll для котів, з лопаткою, помаранчевий, 50×37×13.5 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | CNR-106 |
| Штрихкод | 2000981204808 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 13.5 см, 13.5 см |
| Довжина | 50 см, 50 см |
| Ширина | 37 см, 37 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
Чудовий туалет! Яскравий оранжевий колір виглядає стильно, а лопатка дуже зручна. Легко чистити і підтримувати порядок.
Дякуємо за відгук! Раді, що туалет вам сподобався і став зручним у використанні. Сподіваємося, що він і надалі буде приносити вам тільки задоволення!
Дуже зручний туалет з лопаткою! Легко чистити і досить місткий, щоб моїй кішці було комфортно. Колір оранжевий додає яскравості в інтер'єр.
Поки немає питань до цього товару.
Туалет під наповнювач ЕнімАлл для котів, з лопаткою, помаранчевий, 50×37×13.5 см
Туалет для дорослих котів та кішок з високими бортами, що перешкоджає розсипанню наповнювача. Виконаний із якісного пластику, не ковзає по поверхні. Легко миється та чиститься. Лопатка у подарунок.