Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №2 для собак, хутро/вельвет, 53×38×25 см
Код Товару:
180806
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
В наявності
1042.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-Балкон №2 (хутро + вє |
| Штрихкод | 2000993001907 |
| Тип | Лежак |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 38 см |
| Колір | Коричневий |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №2 для собак, хутро/вельвет, 53×38×25 см
Забезпечте вашому улюбленцю найкращий комфорт з кріслом Гранд-Шериф "Балкон" №2. Це крісло розміром 53×38×25 см виготовлене з м'якого хутра та вельвету, що створює ідеальну поверхню для відпочинку. Пухнасте і тепле, воно забезпечує приємний відпочинок і затишок для вашого пухнастика. Легке в догляді, "Балкон" №2 стане ідеальним вибором для тих, хто хоче створити максимальний комфорт для свого чотирилапого друга.
Характеристики:
- тип: лежанка (крісло);
- розмір: 53×38×25 см;
- колір: сіро-бежевий;
- матеріал: штучне хутро, вельвет;
- тварина: для собак;
- бренд: Гранд-Шериф;
- країна виробник: Україна;
- штрихкод: 2000993001907.