Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №1 для собак, меблева тканина, 48×34×21 см
Код Товару:
180807
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
В наявності
806.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-Балкон №1 (тк.екск.) |
| Штрихкод | 2000993001723 |
| Тип | Лежак |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 34 см |
| Матеріал | Меблева тканина |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №1 для собак, меблева тканина, 48×34×21 см
Маленьке крісло "Балкон" №1, виконане з меблевої тканини, створене для максимального комфорту вашої собаки. Розмір 48×34×21 см робить його ідеальним для мініатюрних порід собак. Матеріал міцний та стійкий до зносу, а сучасний дизайн додає стильного вигляду. Це крісло стане улюбленим місцем для відпочинку вашого улюбленця.
Характеристики:
- тип: лежанка
- тварина: для собак
- розмір: 48×34×21 см
- матеріал: меблева тканина
- колір: сіро-коричневий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: Балкон №1 (тк.екск.)
- штрихкод: 2000993001723