Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №3 для собак, меблева тканина/вельвет, 58×44×26 см
Код Товару:
180697
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
В наявності
994.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-Балкон-№3 |
| Штрихкод | 2000993001174 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 58 см |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 44 см |
| Колір | Коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №3 для собак, меблева тканина/вельвет, 58×44×26 см
Крісло "Балкон" №3 поєднує меблеву тканину та вельвет для створення комфорту та стилю. Розмір 58×44×26 см підходить для собак середніх порід. Вельвет забезпечує приємну м'якість на дотик, а меблева тканина гарантує зносостійкість. Це крісло чудово підходить для тривалого відпочинку улюбленця.
Характеристики:
- тип: лежанка
- тварина: для собак
- розмір: 58×44×26 см
- матеріал: меблева тканина | вельвет
- колір: коричневий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: Балкон-№3
- штрихкод: 2000993001174