Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №2 для собак, меблева тканина/вельвет, 53×38×25 см
Код Товару:
180808
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
В наявності
1042.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-Балкон №2 (вєл + тк.е |
| Штрихкод | 2000993001167 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 53 см |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 38 см |
| Колір | Коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №2 для собак, меблева тканина/вельвет, 53×38×25 см
"Балкон" №2 — ідеальний вибір для собак середніх порід, з розміром 53×38×25 см. Поєднання меблевої тканини та вельвету робить це крісло не тільки зручним, але й стильним. Вельветова поверхня додає м'якості, забезпечуючи комфорт вашому улюбленцю. Матеріали стійкі до зносу, тому крісло прослужить довго, зберігаючи гарний вигляд.
Характеристики:
- тип: лежанка
- тварина: для собак
- розмір: 53×38×25 см
- матеріал: меблева тканина | вельвет
- колір: коричневий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: Балкон №2 (вєл + тк.е
- штрихкод: 2000993001167