Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №1 для собак, меблева тканина/хутро, 48×34×21 см
Код Товару:
180600
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
В наявності
866.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-Балкон №1 |
| Штрихкод | 2000993001204 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 48 см |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 34 см |
| Колір | Коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №1 для собак, меблева тканина/хутро, 48×34×21 см
Комфортне крісло "Балкон" №1 виготовлене з меблевої тканини та хутра, що забезпечує м'якість і затишок для вашого вихованця. Його розмір 48×34×21 см підходить для маленьких собак, дозволяючи їм зручно влаштуватися. Хутряна поверхня додає тепла та затишку, а міцна основа гарантує довговічність. Це крісло легко чистити та підтримувати у відмінному стані.
Характеристики:
- тип: лежанка
- тварина: для собак
- розмір: 48×34×21 см
- матеріал: меблева тканина | хутро
- колір: коричневий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: Балкон №1
- штрихкод: 2000993001204