Водоспад для тераріуму ATG Line 57x26x41 см
Код Товару:
137432
Виробник:
ATG LINE
Наявність:
В наявності
3766.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-TW-03 |
| Штрихкод | 5901779320441 |
| Тип | Водоспад |
| Висота | 41 см |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 26 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Водоспад для тераріуму ATG Line 57x26x41 см
Водоспад ATG Line TW-03 (57x26x41CM) збільшує рівень вологості в тераріумі. Містить безпечний матеріал природного походження.
УВАГА! Немає в комплекті насоса.
Декорації пофарбована вручну, тому кожна деталь має різну насиченість кольору і візерунок.