Водоспад для тераріуму ATG Line 36x24x34 см
Код Товару:
137431
Виробник:
ATG LINE
Наявність:
В наявності
2295.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-TW-02 |
| Штрихкод | 5901779320434 |
| Тип | Водоспад |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 24 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Водоспад для тераріуму ATG Line 36x24x34 см
Водоспад ATG Line TW-02 (36x24x34CM) збільшує рівень вологості в тераріумі. Містить безпечний матеріал природного походження.
УВАГА! Немає в комплекті насоса.
Декорації пофарбована вручну, тому кожна деталь має різну насиченість кольору і візерунок.