Водоспад для тераріуму ATG Line MINI 25x19x21 см
Код Товару:
137429
Виробник:
ATG LINE
Наявність:
Немає в наявності
1011.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-TW-01M |
| Штрихкод | 5901779320410 |
| Тип | Водоспад |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 19 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Водоспад для тераріуму ATG Line MINI 25x19x21 см
Водоспад ATG Line TW-01M MINI (25x19x21CM) збільшує рівень вологості в тераріумі. Містить безпечний матеріал природного походження.
УВАГА! Ні в комплект насоса.
Декорації пофарбована вручну, тому кожна деталь має різну насиченість кольору і візерунок.