Водоспад для тераріуму ATG Line 30x20x24 см
Код Товару:
137430
Виробник:
ATG LINE
Наявність:
Немає в наявності
1740.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-TW-01 |
| Штрихкод | 5901779320427 |
| Тип | Водоспад |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Водоспад для тераріуму ATG Line 30x20x24 см
Водоспад ATG Line TW-01 (30x20x24CM) збільшує рівень вологості в тераріумі. Містить безпечний матеріал природного походження.
УВАГА! Ні в комплект насоса.
Шланг який використовується в водоспаді 12 / 16мм
Найкраще для водоспаду підходить насос EHEIM compactON 300
Декорації пофарбована вручну, тому кожна деталь має різну насиченість кольору і візерунок.