Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №1 для собак, меблева тканина/вельвет, 48×34×21 см
Код Товару:
180809
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
В наявності
780.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-Балкон №1 (вєл + тк.е |
| Штрихкод | 2000993001150 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 48 см |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 34 см |
| Колір | Коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №1 для собак, меблева тканина/вельвет, 48×34×21 см
Зручне і компактне крісло "Балкон" №1 ідеально підходить для маленьких собак. Виготовлене із комбінації меблевої тканини та вельвету, це крісло відрізняється приємною текстурою і стильним виглядом. Розмір 48×34×21 см забезпечує достатній простір для комфортного відпочинку. Легко чиститься і гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- тип: лежанка
- тварина: для собак
- розмір: 48×34×21 см
- матеріал: меблева тканина | вельвет
- колір: коричневий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: Балкон №1 (вєл + тк.е
- штрихкод: 2000993001150