Туалет AnimAll CNR-130 для котів, під наповнювач, з сіткою, м'ятний, 57×39×23 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | CNR-130 |
| Штрихкод | 2000981207069 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 23 см, 23 см |
| Довжина | 57 см, 57 см |
| Ширина | 39 см, 39 см |
| Колір | М'ятний |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
Дуже просторий і зручний туалет з сіткою, яка дозволяє економити наповнювач. Колір м’ятний освіжає інтер'єр, а матеріал легко миється. Кішці сподобався з першого дня.
Зручний туалет! Великий, просторий, сітка добре тримається, легко мити. Котику сподобався, швидко звик. Рекомендую!
Дякуємо за відгук! ???? Раді, що туалет зручний для вашого улюбленця. Нехай користування буде комфортним! ????????
Поки немає питань до цього товару.
Туалет ЕнімАлл CNR-130 для котів, під наповнювач, з сіткою, м'ятний, 57×39×23 см
Туалет для дорослих котів та кішок з високими бортами, сіткою та подвійним піддоном.
Високі борти перешкоджають розсипанню наповнювача.
Виконаний із якісного пластику, не ковзає по поверхні. Легко миється та чиститься.
Завдяки запасному піддону легко замінювати використаний наповнювач.