Туалет AnimAll CNR-130 для котів, під наповнювач, з сіткою, фіолетовий, 57×39×23 см
Код Товару:
167157
Виробник:
AnimAll
Наявність:
Немає в наявності
1246.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | CNR-130_violet |
| Штрихкод | 2000981207045 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 23 см, 23 см |
| Довжина | 57 см, 57 см |
| Ширина | 39 см, 39 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
1
відгук
ІЙ
21.05.2024
Мій рятівник, майже єдиний варіант для кота більше середнього і з сіткою. Приємний бонус у 2 піддони, легше чистити
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет ЕнімАлл CNR-130 для котів, під наповнювач, з сіткою, фіолетовий, 57×39×23 см
Туалет для дорослих котів та кішок з високими бортами, сіткою та подвійним піддоном.
Високі борти перешкоджають розсипанню наповнювача.
Виконаний із якісного пластику, не ковзає по поверхні. Легко миється та чиститься.
Завдяки запасному піддону легко замінювати використаний наповнювач.