Туалет AnimAll CNR-130 для котів, під наповнювач, з сіткою, сірий, 57×39×23 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | CNR-130_grey |
| Штрихкод | 2000981207083 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 23 см, 23 см |
| Довжина | 57 см, 57 см |
| Ширина | 39 см, 39 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
Дуже зручний туалет! Великий, міцний, сітка добре тримається. Легко чистити, а котик швидко звик. Рекомендую!
Дякуємо за ваш відгук! ???? Раді, що туалет вам сподобався. Нехай користування буде комфортним для вашого улюбленця! ????????
Туалет AnimAll CNR-130 з сіткою — просто знахідка! Не потрібно використовувати багато наповнювача, і все легко прибирається. Кішка задоволена, і я теж.
Поки немає питань до цього товару.
Туалет ЕнімАлл CNR-130 для котів, під наповнювач, з сіткою, сірий, 57×39×23 см
Туалет для дорослих котів та кішок з високими бортами, сіткою та подвійним піддоном.
Високі борти перешкоджають розсипанню наповнювача.
Виконаний із якісного пластику, не ковзає по поверхні. Легко миється та чиститься.
Завдяки запасному піддону легко замінювати використаний наповнювач.