Нора для рептилій Hagen Exo Terra, велика
Код Товару:
148380
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
604.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2853 / PT2932_ord |
| Штрихкод | 15561228534 |
| Тип | Печера |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 18 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Нора для рептилій Hagen Exo Terra, велика
Характеристики:
- тип: печера;
- розмір: 24×18×10 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2853/PT2932_ord;
- штрихкод: 15561228534.