Нора для рептилій Hagen Exo Terra, середня
Код Товару:
148378
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
573.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2931/PT2852 |
| Штрихкод | 15561229319 |
| Тип | Печера |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 13 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Нора для рептилій Hagen Exo Terra, середня
Характеристики:
- тип: печера;
- розмір: 22×13×12 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2931/PT2852;
- штрихкод: 15561229319.