Нора для рептилій Hagen Exo Terra, маленька
Код Товару:
148379
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
321.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2930 |
| Штрихкод | 15561228510 |
| Тип | Печера |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 10 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Нора для рептилій Hagen Exo Terra, маленька
Характеристики:
- тип: печера;
- розмір: 18×10×6 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2930;
- штрихкод: 15561228510.