Обігрівач Hagen Exo Terra Heat Stone, 15 Вт
Код Товару:
148377
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
3052.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2004_ord |
| Штрихкод | 15561220040 |
| Тип | Нагрівальний камінь |
| Потужність | 15 Вт |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 18 см |
| Тварина | Для риб |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Обігрівач Hagen Exo Terra Heat Stone, 15 Вт
Характеристики:
- тип: нагрівальний камінь;
- розмір: 31×18 см;
- потужність: 15 вт;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2004_ord;
- штрихкод: 15561220040.