Обігрівач Hagen Exo Terra Heat Stone, 6 Вт
Код Товару:
148376
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
1784.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2000_ord |
| Штрихкод | 15561220002 |
| Тип | Нагрівальний камінь |
| Потужність | 6 Вт |
| Довжина | 15.5 см |
| Ширина | 10 см |
| Тварина | Для риб |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Обігрівач Hagen Exo Terra Heat Stone, 6 Вт
Характеристики:
- тип: нагрівальний камінь;
- розмір: 15,5×10 см;
- потужність: 6 вт;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2000_ord;
- штрихкод: 15561220002.