Обігрівач Hagen Exo Terra Heat Stone, 10 Вт
Код Товару:
148375
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
1831.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2002_ord |
| Штрихкод | 15561220026 |
| Тип | Нагрівальний камінь |
| Потужність | 10 Вт |
| Довжина | 15.5 см |
| Ширина | 15.5 см |
| Тварина | Для риб |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Обігрівач Hagen Exo Terra Heat Stone, 10 Вт
Характеристики:
- тип: нагрівальний камінь;
- розмір: 15,5×15,5 см;
- потужність: 10 вт;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2002_ord;
- штрихкод: 15561220026.