Грот для рибок Trixie - Скелі з печерою з рослинами, 17х13х28.5 см
Код Товару:
139012
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
363.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-8857 |
| Штрихкод | 4011905088570 |
| Тип | Грот |
| Висота | 28.5 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 13 см |
| Матеріал | Поліефірна смола |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Грот для рибок Trixie - Скелі з печерою з рослинами, 17х13х28.5 см
Переваги
- Поліефірна смола
- З пластиковими рослинами і печерою
- Чи не впливає на якість води
- Стійкий до солоної води