Грот для рибок Trixie - Скелі з печерою з рослинами, 22х10.5х12.5 см
Код Товару:
139009
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
200.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-8853 |
| Штрихкод | 4011905088532 |
| Тип | Грот |
| Висота | 12.5 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 10.5 см |
| Матеріал | Поліефірна смола |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Грот для рибок Trixie - Скелі з печерою з рослинами, 22х10.5х12.5 см
Переваги
- Поліефірна смола
- З пластиковими рослинами і печерою
- Чи не впливає на якість води
- Стійкий до солоної води