Печера для рептилій Trixie, 30х10х25 см
Код Товару:
139550
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
1227.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-76212 |
| Штрихкод | 4011905762128 |
| Тип | Печера |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 23 см |
| Матеріал | Поліефірна смола |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Печера для рептилій Trixie, 30х10х25 см
Реальний розмір може трохи відрізнятися від заявленого!
Переваги
- Поліефірна смола
- Ідеальне місце для відступу
- Виглядає природно
- Легко чистити