Печера для рептилій Trixie, 22х15х25 см
Код Товару:
139540
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
285.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-76167 |
| Штрихкод | 4011905761671 |
| Тип | Печера |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 15 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Печера для рептилій Trixie, 22х15х25 см
Переваги
- Підходить для рептилій, кроликів і гризунів
- Ідеальне місце для відступу
- Ідеально підходить для лазіння
- Виготовлена з 100% натуральних матеріалів
Характеристики
- Тип Будиночок
- Застосування Тварина
- Тварина Рептилія/Кролик/Гризуни
- Матеріал Дерево
- Розміри 22 х 15 х 25 см