Дощовик Trixie-Vimy, 45 см
Код Товару:
139176
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
817.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67974 |
| Штрихкод | 4011905679747 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | M |
| Довжина | 45 см |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Поліуретан, Полістирол |
| Обхват грудей | 44-56 см |
| Обхват шиї | до 50 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Trixie-Vimy, 45 см
Переваги
- Поліуретан/поліестер
- З двома водонепроникними застібками-блискавками для поєднання з коміром або ременем.
- ветрозащіщенная
- Пупоковий ремінь з пряжкою, плавно регульований
- Надвисокий комір з шнурком
- Що відображають частини
- З легкої підкладкою
- Регульовані петлі для задніх ніг
Характеристики
- Обхват шиї: до 50 см
- Обхват шлунка: 44-56 см
- Колір: Жовтий
- Довжина спинки: 45 см