Дощовик Trixie-Vimy, 30 см
Код Товару:
139175
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
654.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67971 |
| Штрихкод | 4011905679716 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | XS |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Поліуретан, Полістирол |
| Обхват грудей | 24-34 см |
| Обхват шиї | 36 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Trixie-Vimy, 30 см
Переваги
- Поліуретан/поліестер
- З двома водонепроникними застібками-блискавками для поєднання з коміром або ременем.
- ветрозащіщенная
- Пупоковий ремінь з пряжкою, плавно регульований
- Надвисокий комір з шнурком
- Що відображають частини
- З легкої підкладкою
- Регульовані петлі для задніх ніг
Характеристики
- Обхват шиї: до 36 см
- Обхват шлунка: 24-34 см
- Колір: Жовтий
- Довжина спинки: 30 см