Пальто з шлейками Saint-Malo, 33 см
Код Товару:
139164
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1231.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67922 |
| Штрихкод | 4011905679228 |
| Тип | Попона, Пальто, Курточка |
| Довжина | 33 см, 33 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Обхват грудей | 48 см |
| Обхват шиї | 34 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Пальто з шлейками Saint-Malo, 33 см
Стьобане пальто Saint-Malo розміром 33 см — стильний та практичний вибір для вашого собаки. Вшитий ремінь, стійкий до розриву, забезпечує надійне кріплення повідця для безпечних прогулянок.
Виготовлене з якісного поліестеру з м'якою флісовою підкладкою і набиванням, це пальто подарує тепло і комфорт навіть у прохолодну погоду. Зручна застібка-блискавка та інтегрований джгут додають функціональності виробу.
Переваги:
- Високоякісний поліестер
- М’яка флісова підкладка і набивання для тепла
- Інтегрований джгут для додаткової безпеки
- Застібка-блискавка для зручності
- Обхват шиї 34 см, обхват черева 48 см
- Стильний синій колір
- Довжина спинки 33 см