Пальто з шлейками Saint-Malo, 30 см
Код Товару:
139163
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
1126.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67921 |
| Штрихкод | 4011905679211 |
| Тип | Попона, Пальто, Курточка |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Обхват грудей | 48 см |
| Обхват шиї | 34 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Пальто з шлейками Saint-Malo, 30 см
Стильне стьобане пальто Saint-Malo із вшитим ременем, стійким до розриву, створене для надійного кріплення повідця. Ідеальне рішення для прогулянок у прохолодну погоду, забезпечує комфорт і захист вашому собаці.
Виготовлене з міцного поліестеру з м’якою флісовою підкладкою та набиванням для тепла. Застібка-блискавка робить одяг зручним у використанні, а інтегрований джгут гарантує додаткову безпеку.
Переваги:
- Високоякісний поліестер
- М’яка флісова підкладка і набивання для тепла
- Вшитий ремінь для надійного кріплення повідця
- Застібка-блискавка для зручності
- Обхват шиї 30 см, обхват живота 42 см
- Стильний синій колір
- Довжина спинки 30 см