Пальто з шлейками Saint-Malo, червоний, 40 см
Код Товару:
139162
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1411.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67914 |
| Штрихкод | 4011905679143 |
| Тип | Попона, Пальто, Курточка |
| Довжина | 40 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Поліестер |
| Обхват грудей | 54 см |
| Обхват шиї | 40 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Пальто з шлейками Saint-Malo, червоний, 40 см
Стильне і стьобана пальто з вшитим ременем стійким до розриву для кріплення повідця.
Переваги
- Поліестер
- З м'якою флісовій підкладкою і набиванням
- Інтегрований джгут
- Застібка-блискавка
- Обхват шиї: 40 см
- Обхват черева: 54 см
- Колір: Червоний
- Довжина спинки: 40 см
Характеристики
- Тип Попона
- Тварина Собаки
- Тип Пальто
- Колір Червоний
- Матеріал Поліестер
- Обхват шиї 40 см
- Довжина спинки 40 см
- Обхват черева 54 см